reference

Neposlouchejte nás, poslechněte si ostatní

Případové studie

Kvanapo - Kvalitní pojistka

KVANAPO s.r.o. je dobře zavedenou firmou s 25 letou tradicí a 4 pobočkami. Zákazníci vědí, že je na ni spoleh. A majitelé jsou si vědomi, že to musí být patrné i z webu společnosti. Proto jsme vstoupili do hry my. Potkali jsme se. Vysvětlovali jsme naše kroky od prvního návrhu do poslední verze. Výsledek? Nyní je společnost KVANAPO s.r.o. v online světě stejně důvěryhodné jako v tom offline. A to nás upřímně těší.

Jana Bílá Fyzioterapie

Fyzioterapeutka Jana Bílá potřebovala osvěžit svou webovou prezentaci. Tak jsme se seznámili. Definovali jsme společně cíle stránek. Stanovili deadliny. Pustili se do práce. Výsledek můžete posoudit sami.

Motiv P

Není podnikání, kterého by se COVID-19 nedotkl. Vzdělávací firma MotivP však za skoro 30 let na trhu ví, že změna je jedinou konstantou. A je zvyklá reagovat. Rychle. V online vzdělávání se firma MotivP pohybuje již 12 let. Když se však najednou zrušila všechna offline školení, MotivP se potřeboval do online světa přesunout naplno… a okamžitě. Snad i díky naší pomoci se to podařilo.

pro bono

Úsměv do schránky

COVID-19 byl na jaře 2020 velkou výzvou pro všechny. Senioři v ústavní péči však byly obzvláště zasaženou skupinou, jelikož jejich kontakt se světem byl v podstatě úplně přerušen. Jestli jsou v životě chvíle, kdy jdou peníze stranou, toto byla jedna z nich. Spojili jsme síly s organizací Mise Naděje (hyperlink) a vytvořili web, který umožňoval veřejnosti lidem do Domovů posílat pohlednice povzbuzení. Zapojily se školy, celebrity, ZUŠky a tisíce jednotlivců. Spokojeni jsme s výsledky práce často, dojati málokdy. Díky.